+
pracujemy

Aktualnie trwają prace nad naszą nową stroną internetową. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej zaprezentować Ci efekty naszej pracy.

Zapraszamy Cię do śledzenia nas w mediach społecznościowych, abyś był/a na bieżąco z najnowszymi informacjami.

fb Facebook

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

fb kontakt@keulen.com.pl fb +48 505 894 355.
Van Keulen Logo

Do zobaczenia wkrótce! Zespół Van Keulen Polska

jak wybrać właściwe regały?

Na wybór idealnych mebli ma wpływ wiele czynników. Mając to na uwadze pomagamy w doborze maksymalnie optymalnego rozwiązania.
Idealne regały sklepowe muszą przede wszystkim wpasowywać się w specyficzny rozkład poszczególnych działów sklepu, jakie nakłada z góry każda sieć sklepowa. Regały muszą również odpowiadać nierzadko mocno niestandardowej przestrzeni sklepowej. W każdym przypadku musi się znaleźć odpowiednie miejsce na ekspozycję towaru oraz przestrzeń na swobodne poruszanie się klientów oraz wózków sklepowych. To podstawa.
Następnie, w zależności od specyfiki sklepu, jego powierzchni, stylu pracy pracowników oraz natężenia ruchu klientów, dobierane są odpowiednie systemy sklepowe. Przy każdej realizacji, nasi projektanci proponują rozwiązania dokładnie odpowiadające danym wymogom.

SYSTEMY VAN KEULEN

Do dużych sklepów polecamy mocny i wytrzymały system WIRE. Posiada on zwiększoną pojemność półek (+4 cm w głąb regału, a nie w głąb sklepu!) w stosunku do standardowych, dostępnych na rynku rozwiązań. Dzięki temu, w przeliczeniu na ilość metrów bieżących posiadanych regałów, otrzymujemy imponującą ilość dodatkowej przestrzeni na sklepowy towar.

W sklepach z wózkami na kółkach polecamy system WIRE C z gumowymi cokołami. Dzięki ochronnym cokołom niemal całkowicie minimalizujemy ryzyko mechanicznych uszkodzeń regałów.
Klienci sklepu operujący wózkiem przy kontakcie z regałem uderzają w gumę zamiast bezpośrednio w regał.

Ma to szczególne znaczenie w wielkich sklepach, po których jeżdżą elektryczne wózki paletowe, których siła zderzenia z regałem, może wyrządzić ogromną szkodę. Zderzenie wózka z regałem bez cokołu powoduje również łamanie plastikowych listw cenowych.

Do mniejszych sklepów (200-400 m2) polecamy UNISYSTEM z uwagi na mniejszą głębokość regałów oraz brak zagrożenia ze strony elektrycznych wózków paletowych. UNISYSTEM również posiada cokoły, ale niższe - wystarczające przy kontakcie ze standardowymi wózkami sklepowymi klientów. Cokoły w UNISYSTEM wykonane są z mocnego, wytrzymałego plastiku.

Do najmniejszych sklepów, gdzie półki nie mogą być szersze niż metr, polecamy ekonomiczne, lekkie regały SBM SYSTEM.


INNOWACYJNA KONSTRUKCJA

Regały WIRE, WIRE C oraz UNISTYSTEM posiadają solidne, druciane półki. Niesie to za sobą wiele korzyści:
  • nie trzeba ich sprzątać, ponieważ na drutach nie osadza się kurz;
  • na drucianych półkach po wykupieniu części towaru widać pozostały towar, a nie pustą przestrzeń; przez drucianą kratkę widać towary z innych półek, z tyłu, z dołu;
  • druciane regały dłużej wyglądają jak nowe. (Pełne metalowe półki szybko rysują się w widoczny sposób. Drut nie.)

TROSKA O ŚRODOWISKO

Każdy nasz produkt poddajemy recyklingowi. Nie utylizujemy starych produktów, ale nadajemy im nowe życie: czyścimy je, wytrawiamy, lakierujemy proszkowo najbardziej trwałymi farbami fasadowymi. Dzięki temu, nie produkujemy niepotrzebnych odpadów. Możemy również oferować produkty po kompleksowej renowacji o doskonałych parametrach technicznych w zdecydowanie konkurencyjnej cenie.UŁATWIONA RENOWACJA SKLEPU

Regały Van Keulen nie trzeba wymieniać na nowe, aby odmienić wygląd sklepu. Wystarczy zmienić samą obudowę, dodać nowy element obudowy, zmienić listwy cenowe czy kolor. Jeśli tylko będziesz tego potrzebował, w prosty i niedrogi sposób możemy po kilku latach znowu odmienić charakter całego Twojego pomieszczenia sklepowego.

Analizujemy powierzchnię
sklepu, przewidujemy
zachowania klientów,
oraz pracowników sklepu.
Plusy regałów Van Keulen dlaczego warto wybrać nasze systemy?
01 Ekspozycja towaru
Nasze regały maksymalnie eksponują Twój towar. Powiększona głębokość oraz druciana, ażurowa konstrukcja potęgują wrażenie pełnych półek. Plastikowe bądź szklane regały specjalne, lustra i światła LED dodatkowo poprawiają ekspozycję produktów.
02 Solidne wykonanie
Produkowane w Holandii regały Van Keulen cechują się zadziwiającą klientów trwałością, wytrzymałością na obciążenie i długotrwałym efektem wyglądu “jak nowe”.
03 Ekologia
W Polsce poddajemy używane regały doskonałemu recyklingowi. Nadajemy im nowe, drugie życie. Odnowione regały posiadają wygląd identyczny z nowym produktem oraz takie same parametry techniczne.
skontaktuj się z nami
chętnie odpowiemy na każde pytanie
szukasz kontaktu
bezpośredniego?

Zadzwoń do nas +48 (33) 870 56 21
wypełnij to pole
podaj poprawny numer telefonu
podaj poprawny email
wypełnij to pole

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

z naszych usług skorzystali
Współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. Poniżej prezentujemy naszych wybranych Partnerów: