+
pracujemy

Aktualnie trwają prace nad naszą nową stroną internetową. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej zaprezentować Ci efekty naszej pracy.

Zapraszamy Cię do śledzenia nas w mediach społecznościowych, abyś był/a na bieżąco z najnowszymi informacjami.

fb Facebook

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

fb kontakt@keulen.com.pl fb +48 505 894 355.
Van Keulen Logo

Do zobaczenia wkrótce! Zespół Van Keulen Polska

dlaczego warto wymienić stare regały na nowe?

Nasi klienci sami potwierdzają, po remodelingu sklepu obroty wzrastają nawet o 50%!

Klienci sklepów spożywczych chętnie sprawdzają nowo otwarte sklepy w swojej okolicy. Dlaczego? Wszyscy lubimy nowości, lubimy robić zakupy w miejscach estetycznie zaaranżowanych, czystych i eleganckich - w takich przestrzeniach czujemy się lepiej. Jeżeli więc Twój sklep nadal posiada wystrój i wyposażenie z lat 90’ to spadek ilości klientów jest zjawiskiem, w tym przypadku, naturalnym. Wybierają oni teraz nowoczesne sklepy Twojej konkurencji. Ale możesz to zmienić!

INTUICYJNY UKŁAD SKLEPU

Remodeling to nie tylko zmiana wyglądu, ale też korekta sklepowego układu. Współczesne czasy wymagają nowoczesnych rozwiązań. Klient musi mieć możliwość łatwo i szybko zapoznać się z asortymentem oraz bez problemu odszukać interesujące go produkty. Kluczowym zadaniem jest wyraźne oznakowanie działów oraz intuicyjny rozkład podstawowych punktów sklepu, np. kasa, kosze zakupowe, monopol, warzywa, czytnik cen.

KREACJA ZAMIARÓW ZAKUPOWYCH

Odpowiednie rozmieszczenie regałów i ekspozycji tworzy tzw. “ścieżkę klienta”, która zachęca do poznania całego asortymentu sklepu, niejako prezentując towary, które mogą być jeszcze klientowi potrzebne. Bliskie rozmieszczenie produktów komplementarnych kreuje nowe zamiary zakupowe klienta, wyprzedzają jego myśli.

DOSKONAŁA EKSPOZYCJA TOWARU

Klient czuje się również dobrze w sklepie, w którym może swobodnie obejrzeć produkt. Regały Van Keulen Polska w maksymalny sposób eksponują towar, same pozostając w cieniu - tworzą solidną podstawę. Lustra, podświetlane regały, przezroczyste fronty - to wszystko wpływa na pozytywny odbiór klientów. Siatkowe półki dodatkowo potęgują wrażenie pełnych półek i pozwalają dostrzec więcej produktów.

WIZERUNEK MARKI

To, jak wygląda Twój sklep, świadczy o Twojej marce. Estetyczny, nowoczesny design bądź jego brak znacząco wpływa na wizerunek. Mając to na uwadze, personalizujemy każdy projekt pod styl i kolorystykę danej firmy. Wnętrze sklepowe powinno dumnie reprezentować markę handlową - w tym możemy Ci pomóc. Tworzenie doskonałego wizerunku sklepu to nasza specjalność.


Remodeling - dlaczego warto? najważniejsze korzyści dla Twojego sklepu
01 Wzrost klientów

Nowoczesne i funkcjonalnie przemyślane sklepy przyciągają nowych klientów. Miłe doświadczenie zakupowe buduje lojalność konsumenta i przywiązanie do marki.

02 Większe obroty sklepu
Odpowiednio zaprojektowana “ścieżka klienta” oraz po sklepie oraz doskonała ekspozycja towarów kreują nowe, niezaplanowane zamiary zakupowe.
03 Godny wizerunek
Nowoczesna estetyka, kolorystyka związana z logo, unikalny styl pomieszczenia tworzą pozytywne skojarzenia z marką, budują w klientach lojalność i zaufanie.
skontaktuj się z nami
chętnie odpowiemy na każde pytanie
szukasz kontaktu
bezpośredniego?

Zadzwoń do nas +48 (33) 870 56 21
wypełnij to pole
podaj poprawny numer telefonu
podaj poprawny email
wypełnij to pole

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

z naszych usług skorzystali
Współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. Poniżej prezentujemy naszych wybranych Partnerów: