4 kroki do perfekcyjnego wnętrza Twojego sklepu

Odpowiednia aranżacja przestrzeni handlowej to jedno z najbardziej skutecznych narzędzi sprzedaży. Opieramy się na faktach, badaniach rynkowych, psychologii sprzedaży i najnowszych trendach, aby Twój sklep był doskonale prosperującą wizytówką Twojej marki handlowej.
Oferujemy 4 podstawowe systemy regałów sklepowych. Każdy z nich projektowany jest z myślą o innych potrzebach. Na początku więc porozmawiajmy, czego potrzebujesz w Twoim sklepie?

Czy masz ogromną, czy niewielką przestrzeń sklepową? Czy Twoi pracownicy poruszają się po sklepie elektrycznymi wózkami paletowymi? Czy zależy Ci na najtrwalszych, czy na ekonomicznych rozwiązaniach? Czy szukasz indywidualnych rozwiązań na miarę handlowego zjawiska?
Aranżacja i wizualizacja nowego wnętrza Znając już Twoje preferencje i potrzeby, zabieramy się za projekt układu sklepu. Tworzymy ergonomiczną “ścieżkę klienta”, aby rozmieszczenie poszczególnych regałów oraz działów umożliwiało łatwe zapoznanie się z asortymentem sklepu. Dobrze przemyślany shop concept pozwala na zwiększenie obrotów sklepu nawet o 50%*!

Następnie projektujemy otoczenie: tablice informacyjne, tabliczki opisujące działy oraz system nawigacji klienta po sklepie, dekoracje ścienne, sufity dekoracyjne, ścianki działowe… Wszystko zgodne z identyfikacją wizualną Twojej marki!

* Na podstawie danych porównawczych przed i po remodelingu sklepu pochodzących od klientów Van Keulen Polska.

Produkcja regałów pod wymiar

skontaktuj się z nami
chętnie odpowiemy na każde pytanie
szukasz kontaktu
bezpośredniego?

Zadzwoń do nas +48 (33) 870 56 21
wypełnij to pole
podaj poprawny numer telefonu
podaj poprawny email
wypełnij to pole

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

z naszych usług skorzystali
Współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. Poniżej prezentujemy naszych wybranych Partnerów: