+
pracujemy

Aktualnie trwają prace nad naszą nową stroną internetową. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej zaprezentować Ci efekty naszej pracy.

Zapraszamy Cię do śledzenia nas w mediach społecznościowych, abyś był/a na bieżąco z najnowszymi informacjami.

fb Facebook

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

fb kontakt@keulen.com.pl fb +48 505 894 355.
Van Keulen Logo

Do zobaczenia wkrótce! Zespół Van Keulen Polska

relokacja sklepów

doświadczenie i logistyka to nasze mocne strony.
Twój sklep musi zmienić lokalizację? Nie martw się o techniczną realizację tego zadania. Jako jedyni z Polsce oferujemy usługę sprawnej relokacji sklepu. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Gdy pojedynczy sklep z danej sieci się zamyka, transport i adaptacja sklepowego wyposażenia do nowego lokalu, usytuowanego najczęściej w innym mieście, stanowi duże wyzwanie. Odpowiedzią jest sprawna RELOKACJA. Polega ona na inwentaryzacji sklepu, demontażu regałów sklepowych, adaptacji ich do nowych wymogów oraz ponowny montaż.

Oferujemy także możliwość przechowywania produktów/regałów w naszych magazynach operacyjnych, z których następnie dostarczamy je do wskazanej lokalizacji.


Wykonujemy sprawne relokacje zarówno w ramach sieci sklepowych, jak i u indywidualnych przedsiębiorców. Znamy elementy składowe większości systemów sklepowych, które występują na polskim rynku.
Specjalizujemy się w ułatwianiu pracy naszym Klientom
Zobacz, jak przebiega proces relokacji sklepu:

etapy relokacji

krok po kroku, jak działamy
01 Demontaż oraz inwentaryzacja
Najpierw demontujemy całe wyposażenie sklepowe i przewozimy go na nasz magazyn operacyjny. Twój likwidowany sklep jest już pusty, a my przeprowadzamy szczegółową inwentaryzację Twojego wyposażenia.
02 Renowacja i adaptacja
Przy relokacji często trzeba coś odświeżyć, pomalować czy wykonać całkiem nowy element regału - nasz zespół technologów z wszystkim sobie poradzi. Następnie dostosowujemy posiadane wyposażenie do nowych wymogów lub - jeśli zachodzi potrzeba - dokładamy nowe systemy sklepowe.
03 Montaż w nowym lokalu
Gdy nowy lokal jest już gotowy, przywozimy odnowione i kompletne wyposażenie do wskazanej lokalizacji. Montujemy je wg. otrzymanego wcześniej projektu nowego sklepu.
skontaktuj się z nami
chętnie odpowiemy na każde pytanie
szukasz kontaktu
bezpośredniego?

Zadzwoń do nas +48 (33) 870 56 21
wypełnij to pole
podaj poprawny numer telefonu
podaj poprawny email
wypełnij to pole

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

z naszych usług skorzystali
Współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. Poniżej prezentujemy naszych wybranych Partnerów: