+
pracujemy

Aktualnie trwają prace nad naszą nową stroną internetową. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej zaprezentować Ci efekty naszej pracy.

Zapraszamy Cię do śledzenia nas w mediach społecznościowych, abyś był/a na bieżąco z najnowszymi informacjami.

fb Facebook

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

fb kontakt@keulen.com.pl fb +48 505 894 355.
Van Keulen Logo

Do zobaczenia wkrótce! Zespół Van Keulen Polska

O firmie VAN KEULEN

Co nas wyróżnia?

Dlaczego firma Van Keulen jest tak chętnie wybierana w Polsce i całej Europie? Relacja ceny do jakości naszych produktów jest bezkonkurencyjna. Oferowane przez nas systemy półek sklepowych mają nieporównywalnie dłuższą żywotność od swoich niewiele tańszych odpowiedników innych producentów. Potwierdzają to klienci, którzy wieloletnio użytkują nasze i konkurencyjne rozwiązania!

Nasza historia

Początki VAN KEULEN POLSKA SP. Z O.O. sięgają swymi korzeniami do roku 1997 kiedy to holenderska firma VAN KEULEN INTERIEURBOUW otrzymała możliwość wejścia na polski rynek. Pierwsza siedziba Spółki mieściła się w Oświęcimiu. W 2000 roku wybudowano w Inwałdzie halę o powierzchni 3000 m² w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi Polskich Klientów. Tak więc jakość i doświadczanie VAN KEULEN INTERIEURBOUW mogły być wykorzystane również na polskim rynku. Czerpiąc z jej doświadczenia mamy na celu zapewnienie kompleksowej i wysokojakościowej obsługi klienta, począwszy od procesu projektowania poprzez realizację projektu.
W 2007 roku Spółka GERRIT VAN KEULEN NIJVERDAL B.V. odkupiła udziały VAN KEULEN INTERIEURBOUW i tym samym VAN KEULEN POLSKA stała się niezależną od holenderskiego holdingu. Zmiana struktury udziałów nie doprowadziła do zakończenia współpracy z holenderskim partnerem.

Rok 2008 był rokiem, w którym nastąpiły kolejne zmiany w strukturach udziałów. Cześć z nich została wykupiona przez dotychczasowych pracowników firmy VAN KEULEN: Erwina van Rijswijk, Adriana Kurzak i Pawła Czempińskiego.

Od roku 2008 VAN KEULEN POLSKA zwiększa swoją aktywność na terenie polskiego rynku negocjując i podpisując kontrakty, na dostawy wyposażenia sklepowego do sieci handlowych. Dopracowuje standardy wyposażenia na potrzeby klientów, ulepsza technologie. Nie zapomina o klientach indywidualnych, którzy są dla nas równie ważni jak klienci sieciowi. Również im zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług.

Od 2013 roku Spółka poszerza swoje doświadczenie o montaż systemów do archiwizacji. Nawiązaliśmy współpracę z holenderską Spółka Magista, której Program stanowi perfekcyjne uzupełnienie palety produktów Van Keulen. Montaż wysokiej jakości systemów przechowywania, przeznaczonych dla archiwów, biur, zakładów przemysłowych i muzeów, pasuje idealnie do naszego portfolio.

zapraszamy do sprawdzenia naszych nagród i referencji

Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy Van Keulen Polska Sp. z o.o. do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm. pdf iconzobacz dokument
skontaktuj się z nami
chętnie odpowiemy na każde pytanie
szukasz kontaktu
bezpośredniego?

Zadzwoń do nas +48 (33) 870 56 21
wypełnij to pole
podaj poprawny numer telefonu
podaj poprawny email
wypełnij to pole

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

z naszych usług skorzystali
Współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. Poniżej prezentujemy naszych wybranych Partnerów: