+
pracujemy

Aktualnie trwają prace nad naszą nową stroną internetową. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej zaprezentować Ci efekty naszej pracy.

Zapraszamy Cię do śledzenia nas w mediach społecznościowych, abyś był/a na bieżąco z najnowszymi informacjami.

fb Facebook

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

fb kontakt@keulen.com.pl fb +48 505 894 355.
Van Keulen Logo

Do zobaczenia wkrótce! Zespół Van Keulen Polska

remodeling sklepu

sprawny przebieg to podstawa.
Odświeżenie, odnowienie wyglądu sklepu to inwestycja gwarantująca zwrot. Ludzie chętniej wydają pieniądze w miejscach, które im się podobają, są nowoczesne i estetycznie zaaranżowane.

O tym, że warto co kilka lat odnawiać funkcjonujące sklepy nie musimy na szczęście nikogo przekonywać. Jednak, jeśli już działający sklep decyduje się na remodeling pojawia się problem: Co zrobić ze sklepowym towarem na czas remontu? Van Keulen przychodzi tu z pomocą. Jako jedyna na rynku firma oferujemy kompleksowe usługi remodelingu sklepu. Nie tylko zamienimy Twoje stare wyposażenie sklepu na zupełnie nowe bądź odnowione, ale też pomożemy Ci zabezpieczyć cały obecny sklepowy towar.


Zobacz poradnik: Dlaczego warto wymienić stare regały na nowe?


Bardzo często sklepy mają ograniczoną przestrzeń magazynową - problemem jest aktualny towar sklepowy, którego nie ma gdzie umieścić na czas remontu. Towar zostawiony na podłodze lub w wózkach sklepowych przeszkadza ekipom demontującym stary sprzęt i montującym nowy. Wydłuża to niepotrzebnie czas remodelingu i generuje dodatkowe koszty.


Skróć czas remodelingu

Doskonałym rozwiązaniem są oferowane przez nas roll-kontenery, którymi można podjechać pod regał, przerzucić na niego towar i odjechać w miejsce, które nie będzie przeszkadzać ekipie remodelingowej. Wypożyczamy Klientom roll-kontenery z plastikowymi pojemnikami na towar w ilości odpowiadającej zapotrzebowaniu. Szacunkowo, 1 roll-kontener pomieści towar z 1m regału.
skontaktuj się z nami
chętnie odpowiemy na każde pytanie
szukasz kontaktu
bezpośredniego?

Zadzwoń do nas +48 (33) 870 56 21
wypełnij to pole
podaj poprawny numer telefonu
podaj poprawny email
wypełnij to pole

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

z naszych usług skorzystali
Współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. Poniżej prezentujemy naszych wybranych Partnerów: